Çocuklar Ulusal Egemenliğin 104. Yılı için Koştular

Çocuklar Ulusal Egemenliğin 104. Yılı için Koştular

28 Nisan 2024 Pazar
Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 104. yılı kapsamında düzenlenen “104. Yıl Ulusal Egemenlik Koşusu”nda buluştu.

Yenilikçi duruşuyla sanattan bilime, edebiyattan spora eğitimin tüm alanlarında etkinlikler düzenleyen MBA Okulları, Maltepe Kenan Onuk Atletizm Pistinde düzenlenen 104. Yıl Ulusal Egemenlik Koşusu ile öğrencilerini spor değerleriyle buluşturdu.

MBA Okulları anaokulu ve ilkokul öğrencilerinin katılım gösterdiği 104. Yıl Ulusal Egemenlik Koşusunda, Ataşehir Kampüsü Bandosu da yer aldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından tüm sporcuların sabah sporu dansı ile coşkulu bir şekilde başlayan MBA Okulları 104. Yıl Ulusal Egemenlik Koşusunda anaokulu öğrencilerinin “Dostluk Koşusu” akabinde öğrenciler kıyasıya yarıştı. 

Cumhuriyet değerlerinin ve Mustafa Kemal’in spor ve sporcuya bakış açısının altını çizen Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları Genel Müdür Yardımcısı Duygu Kılıç: “Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde bugün Ulusal Egemenliğimizin 104. Yılında Daha İyi Bir Dünyaya, Daha İyi Bir Ben Kimliğine koştuk. İş birliğimiz, bir arada oluşumuz, zorlukların üstesinden gelme refleksimiz, spor tutkusuyla derinleşen etik ve bilim odaklı duruşumuz her zaman bizi daha iyiye taşıyacak. İçinizdeki çocuğu her zaman serbest bırakın ve Cumhuriyet değerlerimizle yeniliğin öncüsü olun. Tekrar bu harika gün için teşekkür ediyor, sizleri çok seviyoruz.” dedi.