Doç. Dr. Özgür Bolat Sivas'ta "Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir?" Semineri ile Ailelerle Buluştu

Doç. Dr. Özgür Bolat Sivas'ta "Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir?" Semineri ile Ailelerle Buluştu

22 Nisan 2024 Pazartesi
Parentwiser kurucusu-eğitim bilimci Doç. Dr. Özgür Bolat, Medicana Eğitim Grubu  MBA Okulları Sivas Kampüsü'nde düzenlenen ebeveyn okulu kapsamında Sivas'taki ailelerle ve eğitimcilerle bir araya geldi.  Sivas valisi Dr. Yılmaz Şimşek'in, Sivas Medicana Hastanesi ve MBA Okulları yöneticilerinin de katılım gösterdiği "Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir?" konusunda seminerde ebeveynlerin bilinçli ve etkili ebeveynlik becerilerine vurgu yapıldı.

Türkiye’nin önde gelen akademisyenlerinden biri olan ve aynı zamanda Parentwiser Kurucusu olan Doç. Dr. Özgür Bolat   MBA Okulları Sivas Kampüsünde  öğrenmenin bilimsel temellerine, başarılı ve mutlu çocukların kendine özgün gelişimsel süreçlerinin önemine değinerek, ebeveynler hem kendilerini hem de çocuklarını çok daha iyi tanıması ve onlarla sağlıklı ilişkiler geliştirmelerini sağlayan ip uçlarını paylaştı. 

Sivas ilinde böylesine değerli bir ebeveyn okullarına ev sahipliği yapmış olmaktan duyduğu heyecanı anlatan MBA Okulları Sivas Kampüsü kampüs müdürü Suat Demirer: "MBA Okulları okulu değil,eğitimi konuşan liderliğiyle eğitimde yeniliğin ve niteliğin öncüsü olmaya devam edecek. Eğitim bizim için büyük bir tutku ve eğitim ekosistemimizdeki her paydaşımızın bilimsel kanıtlarla öğrenme yolculuğumuza dahil olabilmesi için Türkiye'nin lider isimleriyle birlikte Sivas ilinde eğitimi dönüştüreceğiz." dedi.