Elinin Hamuruyla İlham Veren Kadınlar Söyleşisi

Elinin Hamuruyla İlham Veren Kadınlar Söyleşisi

12 Mart 2024 Salı
Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları Yenilikçi Eğitim Ekosistemi yaklaşımı kapsamında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleriyle birçok kadın lideri Elinin Hamuruyla İlham Veren Kadınlar Söyleşilerinde bir araya getirdi. 

Medicana Grup'un kadın yöneticilerinin, pazarlama, insan kaynakları, medya, hukuk, bilim, bilişim, telekomünikasyon, girişim, ekonomi, ticaret alanlarında ulusal ve uluslararası platformlarda başarıları kanıtlamış iş dünyasının ilham veren kadınları MBA Okullarının kampüslerindeki söyleşilerde buluştu. Başarı hikâyelerini, işlerinin kapsama alanlarını, kadın olmanın iş dünyasındaki yansımalarını, tutku alanlarında derinleşmek adına neler yaptıklarını anlatan kadınlar lise öğrencileriyle paylaştıkları deneyimlerle öğrencilerin kariyer hayatlarını planlamaları adına çok önemli paylaşımlarda bulundu. 

MBA Okulları Öğrenci Senatosu tarafından 20 Kampüste düzenlenen Elinin Hamuruyla İlham Veren Kadınlar Söyleşilerine katılan tüm kadın liderlere teşekkür ediyor, başarının ve tutkunun eşitlik değeriyle Daha İyi Bir Ben Kimliğini şekillendirdiği bir dünya diliyoruz.