MBA Okulları Daha İyi Bir Dünya ve İklim İçin Sürdürülebilir Modaya Hayat Verdi!

MBA Okulları Daha İyi Bir Dünya ve İklim İçin Sürdürülebilir Modaya Hayat Verdi!

18 Mayıs 2022 Çarşamba

MBA Okulları, Bursa Özlüce Kampüsünde İklim İçin Sürdürülebilir Moda Buluşması düzenleyerek öğrenci, öğretmen, aileler ve yöneticilerini daha iyi bir dünya adına bir araya gelerek iklim farkındalığında buluştu. Gerçekleşen İklim İçin Sürdürülebilir Moda Buluşmasında katılımcılar evlerinde bulunan en uzun süreli kıyafetleriyle sahneye çıkarak bir kez daha ekosistemin önemine dikkat çekti. 

İklim İçin Sürdürülebilir Moda Buluşmasında eğitimin dünyaya olan sorumluluğuna dikkat çeken Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları CEO’su Ayfer Batı, “Eğitim her zaman daha iyi bir ben ve daha iyi bir dünya odağında dönüşmeli. Bizler öğrencilerimizin çevreye olan duyarlılıklarından ilham alıyor ve onların iklim için harekete geçecekleri her fikri çok önemsiyoruz. Yenilikçi Eğitim Ekosistemi yaklaşımımız kapsamında sürekli öğrenci, öğretmen ve ailelerle yenilikçi fikirler çalıştayları yaparak eğitimde dönüşüm adına büyük adımlar atıyoruz.” dedi.

İklim İçin Sürdürülebilir Moda Buluşmasına ev sahipliği yapan MBA Bursa Özlüce Kampüsü Müdürü Burhan Yazgan, “Yenilikçi Eğitim Ekosistemi ile öğrencilerimizin yapmak istediklerine ve yapabilirliklerine odaklanıyoruz. Öğrencilerimizin bu kıymetli organizasyonundaki çabası ve özeni gerçekten gurur verici. Eğitimin yaşamsal sorumluluğu adına iklim için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.