Hülya Koçyiğit Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Hülya Koçyiğit Öğrencilerle Bir Araya Geldi

29 Mayıs 2024 Çarşamba
Eğitimde Yenilikçi Eğitim Ekosistemi yaklaşımını ve Modern Müfredat vizyonunu referans alan Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları, Anneler Günü kapsamında Türk sinemasının efsane yıldızı ve ödüller kraliçesi Hülya Koçyiğit'i, Eskişehir Vali Yardımcısı Salih Altun, MBA Okulları Eskişehir Kampüsü öğrencileri, öğretmenleri ve velileriyle bir araya getirdi.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen MBA Okulları Anneler Günü söyleşisinde Hülya Koçyiğit’e özel hazırlanan ve Eskişehir halkının, MBA öğrencilerinin ve ailelerinin hazırladığı video duygu dolu anlar yaşattı. MBA öğretmenlerinin Yeşilçam şarkılarından oluşan Öğretmenler korosu, MBA öğrencilerinin hazırladığı Yeşilçam film canlandırmaları ve drama performanslarıyla devam eden söyleşide, Hülya Koçyiğit kendisine yöneltilen sorulara verdiği cevaplarla bir kez daha sanatçı kimliği ve anneliğine dair anılarla kendisine hayran bıraktı.

Hayatı boyunca hiç unutamayacağı en değerli ve en anlamlı Anneler Günü hediyesi olduğunu ifade eden Hülya Koçyiğit, “MBA Okullarının öğrencileri, kendilerinden emin, özgüvenli büyüdükleri için onlarla gurur duydum ve 60 yıllık sanat yaşamım gözümden film şeridi gibi geçti. MBA Okullarının aileleri ve öğretmenleri; bugün bana kendimi çok özel hissettirdiniz. Bütün kalbimle teşekkür ediyorum." diyerek şükranlarını sundu.