MBA Okulları Öğrencileri Fenerbahçe Üniversitesinde Sergi Açtı!

MBA Okulları Öğrencileri Fenerbahçe Üniversitesinde Sergi Açtı!

03 Temmuz 2023 Pazartesi
Medicana kalitesiyle Yenilikçi Eğitim Ekosistemi yaklaşımını, Kişiselleştirilmiş Başarı Tasarımı anlayışını ve Modern Müfredat vizyonunu referans alan MBA Okulları sanat ve bilimi buluşturan sergisini Fenerbahçe Üniversitesinde açtı. 

MBA Okulları Ataşehir Kampüsü 11. sınıf öğrencileri, Nurderin İlçi ve Nilsu Tarı psikoloji alanındaki rahatsızlıkların farkındalığını artırmak amacıyla gerçekleştirdikleri “Feveran Hisler” isimli resim sergileri ile günümüzde yaygın olan psikolojik rahatsızlıkları sanat eserine dönüştürdü. Resim sergisi öncesi ilgili konuda akranlarına ve katılımcılara sunum yapan ve katılımcıların da psikolojik rahatsızlıkları resmettiği atölyeler yapan Sn. İlçi ve Sn. Tarı, psikoloji alanında derinleşmek istediklerini ve tutku duydukları bu alanda sanatın onlara ifade gücü sağladığını söyledi.

Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları CEO’su Ayfer Batı öğrencilerin çalışmalarından çok etkilendiğini ve beğendiğini dile getirerek, “Sizi siz yapan fikirleriniz ve hayalleriniz ile dönüştürdüğünüz her projeniz bizim için ilham verici. Bilimsel tutumunuz ve branşlarının ifade gücünü bir araya getirdiğiniz böylesine özel çalışmaları için öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Yaşamınız boyunca tutku alanlarınızda derinleşmeye devam edeceğiniz ve  kişisel etkinizi hayatın tüm alanlarında göstereceğiniz başarılı bir öğrenme yolculuğu diliyorum.” dedi.